Menadżer zarządzający plantacją

2.11.2016

Zważywszy na powiększenie plantacji sadzonek truskawek , szparag  i  malin poszukujemy menadżera plantacji.

Opis stanowiska:

  • Nadzór i odpowiedzialność za prowadzenie plantacji
  • Wykonywanie wszelkich  działań związanych z techniczną stroną prowadzenia plantacji
  • Koordynacja pracy dużych grup pracowników produkcji roślinnej

Wymagania:

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących
  • Ukończona średnia szkoła zawodowa – ogrodnictwo lub rolnictwo
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie w ogrodnictwie/rolnictwie
  • Umiejętności techniczne w prowadzeniu plantacji
  • Znajomość mechaniki i umiejętności w tym obszarze
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • Znajomość języków DE lub ENG

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań o dużych możliwościach rozwoju w ciekawym zakładzie
  • Bardzo dużą odpowiedzialność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do charakteru pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy, komputer)
  • Możliwość mieszkania

Jeśli spełniacie Państwo ww. wymagania  i jesteście zainteresowani naszą ofertą prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz listu motywacyjnego:

ewa@polandplants.pl

tel. 662-026-775